Понеділок
01.03.2021
04:01
Форма входу

Пошук
Хмаринка тегів
Наш годинник
Наше опитування
Хто ж ця чудова людина, яка відвідала наш сайт?
Всего ответов: 133
Друзі сайту

Освітній портал


Статистика
Наш відлік
Поділися
Сайт 11-А класу
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Наш клас » Куди краще поступати після закінчення школи ? » У Вінниці відкрито Ліцей МНС (Ліцей цивільного захисту Вінницького ВПУ Львівського ДУБЖ)
У Вінниці відкрито Ліцей МНС
bratdimon2009Дата: Четвер, 30.08.2012, 12:38 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
23 травня 2012 року міністр МНС Віктор Балога підписав наказ про створення Ліцею цивільного захисту Вінницького вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Ліцей створено з метою забезпечення умов для здобуття повної загальної середньої освіти і забезпечення соціального захисту дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків, дітей працівників МНС України та обдарованої молоді.

Це офіційний сайт ліцею
Для перегляду цього сайту запрошуються всі діти, які бажають навчатися в ліцеї, та їхні батьки. Запрошуємо відвідати сайт також усіх наших друзів, знайомих, викладачів.
 
bratdimon2009Дата: Четвер, 30.08.2012, 12:43 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Правила прийому до ліцею цивільного захисту:

На навчання до Ліцею приймаються придатні за станом здоров'я юнаки, громадяни України, віком 15-16 років, які у поточному році закінчили 9 класів, мають базову загальну середню освіту та по його закінченню бажають продовжити навчання у вищому навчальному закладі МНС України.
1. Першочергове право для вступу до Ліцею мають:
1.1. Діти, чиї батьки (один із батьків) загинули(в), помер(ли), або стали(в) інвалідами(ом) під час проходження служби в МНС України.
1.2. Діти-сироти (напівсироти) та діти, які залишилися без піклування батьків, із сімей працівників МНС.
2. Право для вступу до Ліцею мають:
2.1. Діти-сироти та діти, які залишилися без піклування батьків у яких середній бал свідоцтва про базову загальну середню освіту становить не нижче 9 балів за 12-бальною шкалою оцінювання.
2.2. Діти працівників МНС у яких середній бал свідоцтва про базову загальну середню освіту становить не нижче 9 балів за 12-бальною шкалою оцінювання.
2.3. Діти, у яких середній бал свідоцтва про базову загальну середню освіту становить не нижче 10 балів за 12-бальною шкалою оцінювання.

До заяви додаються такі документи:
• завірена копія свідоцтва про народження;
• довідка про склад сім'ї;
• копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера кандидатові на навчання;
• характеристика із загальноосвітнього закладу, підписана директором та завірена печаткою;
• документ державного зразка про базову загальну середню освіту;
• медичні документи: довідка про проходження медичного огляду (облікова форма МОЗ України № 086-о), до якої додається флюорографія, ЕКГ з розшифровкою, розгорнутий аналіз крові, сечі, амбулаторна картка (форма 025-о); довідка про зроблені щеплення (форма 063-о);
• шість фотокарток (без головного убору, на матовому папері, розміром 3 х 4 см, без куточка).

Вступники, які мають пільги при вступі до Ліцею повинні подати нотаріально завірені документи, що підтверджують їх пільги.
Оригінали свідоцтва про базову загальну середню освіту, свідоцтва про народження, амбулаторна медична книжка подаються особисто вступником при прибутті до Ліцею для складання вступних випробувань.
 
bratdimon2009Дата: Четвер, 30.08.2012, 12:44 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Визначення придатності до навчання у Ліцеї здійснюється шляхом проведення остаточного медичного огляду, психофізіологічного дослідження та оцінювання рівня фізичної підготовки вступників, які проводяться перед початком вступних екзаменів безпосередньо в Ліцеї.

Остаточний медичний огляд вступників проводить тимчасово діюча лікарсько-експертна комісія. Дані про медичний огляд заносяться в карту медичного огляду кандидата на навчання.

Психофізіологічне дослідження проводиться у вигляді оцінювання індивідуальних психологічних якостей вступників (професійної направленості, рівня нервово-психічної стійкості, спроможності до навчання) з метою виявлення у кандидатів на навчання конкретних особистих якостей та індивідуальних особливостей, необхідних для успішного навчання у Ліцеї.

Визначення рівня фізичної підготовки проводиться першим у процесі практичного виконання фізичних вправ ( підтягування на перекладині, біг на 60 м, біг на 2000 м). Всі вправи виконуються протягом одного дня. Для виконання кожної вправи надається одна спроба. Повторне виконання вправ не дозволяється. Зараховується у разі виконання всіх встановлених нормативів за схемою «рівень достатній», «рівень недостатній».

Кандидати на навчання в Ліцеї, які не пройшли медичний огляд, професійний психофізіологічний відбір, виявили недостатній рівень фізичної підготовленості до подальших вступних випробувань не допускаються.

Кандидати на навчання в Ліцеї складають вступні екзамени в обсязі навчальної програми базової загальної середньої освіти з математики (письмово) та української мови (диктант). Результати вступних екзаменів оцінюються за 12-бальною шкалою.

Вступники з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування під час проведення вступних випробувань забезпечуються безкоштовним харчуванням та місцем проживання у Ліцеї. Інші категорії вступників на період вступних випробувань місцем проживання та харчуванням не забезпечуються.

Проїзд до ліцею та в зворотному напрямку здійснюється за власний рахунок.

Прийом до ліцею здійснюється на конкурсній основі. Вступники, які пройшли медичний огляд, психофізіологічне дослідження, визначення рівня фізичної підготовки та успішно склали вступні екзамени, зараховуються до Ліцею.
 
Форум » Наш клас » Куди краще поступати після закінчення школи ? » У Вінниці відкрито Ліцей МНС (Ліцей цивільного захисту Вінницького ВПУ Львівського ДУБЖ)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: